29.1.2017

ניסאן קשקאי הקרוסאובר הראשון בעולם חוגג עשורלרגל חגיגות העשור יוצאת חברת ניסאן באירועים מיוחדים וקמפיין פרסומי המציג את התפתחות הקרוסאובר הראשון  במהלך העשור שחלף מאז השקתו ועד היום

בישראל: יושק דגם חדש ויערכו ימי מכירות מיוחדים


ניסאן קשקאי, רכב הקרוסאובר הראשון בעולם,  חוגג בימים אלה  10 שנים. לרגל חגיגות העשור יוצאת חברת ניסאן העולמית באירועים ללקוחות המותג וכן לקמפיין פרסומי שיצא בכל רחבי העולם, כולל בישראל.

ניסאן קשקאי הוא המותג הראשון שיכול לציין כברת דרך של 10 שנים, הוא חלוץ בסגמנט מכוניות הקרוסאובר כפי שהצרכנים מכירים אותו היום .

לקראת החגיגות הרשמיות יוצאת ניסאן העולמית בסרטון פרסומת קצר אשר עוקב אחר התפתחות ניסאן קשקאי במהלך העשור. הקמפיין יכלול נקודות ציון כמו:  בשנת 2002 נוצר סוג חדש של מכונית עם המעשיות של SUV  והיעילות של האצ'בק  נולד הקרוסאובר, שנת 2007 הושק הניסאן קשקאי הראשון, השקת קשקאי 7 מושבים, עדכון הדור הראשון והשני של הקשקאי, השקת המהדורה השחורה ו 10 שנים של מובילות לניסאן קשקאי. 


ניסאן קשקאי הושק בישראל בשנת 2007 , הפך לחלוץ דגמי הקרוסאובר ונמכר ליותר משלושה מיליון לקוחות ברחבי העולם, טכנולוגיה איכותית, מציע חבילה מקיפה של מאפיינים המשפרים את איכות כל היבטי הנהיגה.

חברת קרסו מוטורס המייבאת ומשווקת את ניסאן בישראל,  מצטרפת גם לחגיגות העשור ובמהלך חודש פברואר תעלה עם קמפיין חדש לקשקאי, הכולל השקת  דגם נוסף ורמת אבזור חדשה. הקמפיין יילווה בימי מכירות מיוחדים לקשקאי.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה